Ubytování v Rezidenci Pavlov zahrnuje v roce 2018 postavené apartmány v srdci Pálavy. Nachází se v malebné obci Pavlov, a to v nově vybudované a klidné části, která svým charakterem zapadá do stávající atmosféry obce.

Součástí Rezidence jsou tři plně vybavené a klimatizované apartmány s terasami. Apartmány jsou vhodné jak pro rodinné dovolené s dětmi, tak také pro pobyty s přáteli. Pavlov a celá Pálavská oblast skýtá mnoho příležitostí pro zábavu, výlety a odpočinek.

Apartmány jsou koncipovány jako jednotky o velikosti 3 + kk a jsou vhodné pro 4 až 5 osob. Každý apartmán se sestává ze dvou ložnic a společného obývacího prostoru s jídelnou a kuchyní, odkud je možnost přímého vstupu na venkovní terasu (doporučeno používání venkovní obuvi). Ložnice jsou dvoulůžkové. Je zde možnost přespání páté osoby na rozkládací sedačce v obývacím prostoru.

Dva apartmány č. 1 a č. 2 jsou patrové, přičemž v horním patře se nachází dvě samostatné ložnice a oddělená koupelna s WC a v přízemí pak obývací a jídelní prostor včetně WC. Třetí apartmán č. 3 je přízemní se dvě samostatnými ložnicemi, koupelnou s WC a obývacím a jídelním prostorem.

K dispozici je stůl pro mini stolní tenis, který je možné zajistit po předchozí domluvě.

Samozřejmostí je mnoho nabídek místních vinařů na degustaci zdejších vín, která patří k tomu nejlepšímu, co můžete u nás ochutnat.

Věříme, že si u nás pobyt užijete. Těšíme se na vaši návštěvu.