REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

pro pobyt v Rezidenci Pavlov

  

Ve věci zájmu o rezervaci pobytu v Rezidenci Pavlov nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle: 00420 739 880 622, nebo písemně na emailu: info@rezidencepavlov.cz.

Cena za apartmán a noc pro rok 2023:

  • červenec, srpen, svátky, prázdniny a období Velikonoc, dnů otevřených sklepů a vinobraní:

        apartmán č. 1:   3900,- Kč do počtu 4 osob

        apartmán č. 2:   4200,- Kč do počtu 4 osob 

  • červen, září, říjen (mimo výše uvedené):

        apartmán č. 1:   3700,- Kč do počtu 4 osob      

        apartmán č. 2:   3950,- Kč do počtu 4 osob

  • duben, květen, listopad (mimo výše uvedené):

        apartmán č. 1:   3500,- Kč do počtu 4 osob      

        apartmán č. 2:   3750,- Kč do počtu 4 osob

  • únor, březen, prosinec (mimo výše uvedené):

        apartmán č. 1:   3150,- Kč do počtu 4 osob     

        apartmán č. 2:   3450,- Kč do počtu 4 osob 

  • přistýlka pro pátou osobu: + 750,- Kč osoba od 15 let včetně; + 450,- Kč osoba do 14 let včetně (jako pátá osoba dítě do 3 let bez nároku na postel či přistýlku zdarma)
  • v lednu jsou apartmány uzavřeny

Možnost sjednání množstevních slev, nebo slev pro ubytování jedné či dvou osob (při využití jen jedné ložnice). Ceny jsou smluvní a jsou uvedeny včetně DPH a všech poplatků. Ceny mohou být průběžně aktualizovány.

Minimální délka pobytu je na dvě noci (v měsících červenec a srpen je minimální délka pobytu na tři noci). Platba za pobyt v Rezidenci Pavlov se provádí předem po objednání pobytu, a to bezhotovostním převodem na základě vystaveného daňového dokladu (faktury), v němž jsou uvedeny veškeré platební údaje. Rezervace pobytu je provedena na základě Rezidencí Pavlov akceptované objednávky hosta a zaplacené faktury. Platby na místě nejsou možné.

Rezervaci pobytu může objednatel pobytu bezplatně zrušit do 30 dnů před příjezdem, a to písemným oznámením na email: info@rezidencepavlov.cz. V případě zrušení rezervace méně než 30 dnů ale více než 21 dnů včetně před příjezdem, je hostu účtováno 50 % celkové ceny rezervovaného pobytu. V případě zrušení rezervace méně než 21 dnů před příjezde anebo pokud se host k pobytu nedostaví, je mu účtováno 100 % celkové ceny rezervovaného pobytu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rezidence Pavlov