REZERVAČNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

pro pobyt v Rezidenci Pavlov

  

 

 

 

Ve věci zájmu o rezervaci pobytu v Rezidenci Pavlov nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle: 00420 739 880 622, nebo písemně na emailu: info@rezidencepavlov.cz.

Cena za apartmán a noc je uvedena v sekci "CENÍK".

Minimální délka pobytu je na dvě noci (v měsících červenec a srpen je minimální délka pobytu na tři noci). Platba za pobyt v Rezidenci Pavlov se provádí předem po objednání pobytu, a to bezhotovostním převodem na základě vystaveného daňového dokladu (faktury), v němž jsou uvedeny veškeré platební údaje. Rezervace pobytu je provedena na základě Rezidencí Pavlov akceptované objednávky hosta a zaplacené faktury. Platby na místě nejsou možné.

Rezervaci pobytu může objednatel pobytu bezplatně zrušit do 30 dnů před příjezdem, a to písemným oznámením na email: info@rezidencepavlov.cz. V případě zrušení rezervace méně než 30 dnů ale více než 21 dnů včetně před příjezdem, je hostu účtováno 50 % celkové ceny rezervovaného pobytu. V případě zrušení rezervace méně než 21 dnů před příjezde anebo pokud se host k pobytu nedostaví, je mu účtováno 100 % celkové ceny rezervovaného pobytu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.